Статистика
Онлайн всього: 16 Гостей: 16 Користувачів: 0
|
9:48 PM Фестиваль з пішохідного туризму 2018 |
27 вересня 2018 року команда школи "Бджілка" взяла участь у фестивалі з пішохідного туризму, який відбувся у КЗ «Оріхівський Будинок дитячої творчості» Оріхівської міської ради. Юні учасники представили свою команду, захистили інсталяцію «Світ навколо нас», показали навички надання долікарської допомоги, пройшли дистанцію «Смуга перешкод», отримали солодкий подарунок і безмежну кількість позитиву.
![](/turizm3.jpg)
|
Переглядів: 298 |
Додав: zosh5or
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|