Статистика
Онлайн всього: 9 Гостей: 9 Користувачів: 0
|
1:34 PM Мистецька акція "Перші хвилини миру" |
Сьогодні учні початкових класів Оріхівської філії №5 КЗ "ОЗЗСО "Сузір'я" долучилися до мистецької акції "Перші хвилини миру". Діти з задоволенням створювали свої роботи. Гарний настрій, кольорова крейда, приємна погода сприяли творчій роботі учнів.
|
Переглядів: 301 |
Додав: zosh5or
| Рейтинг: 5.0/1 |
|
|