Цієї прекрасної осінньої днини, 9 жовтня 2020 року, святкує свій 90-річний ювілей ветеран педагогічної праці Оріхівської філії №5 комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я» Оріхівської міської ради Андрійчук Антон Лазарович.
І в свої 90 Антон Лазарович – «наш фізрук», «Відмінник освіти СРСР» такий же підтягнутий і вправний, як і в свої 30! Усе своє життя він був вічним творцем, сіячем людських чеснот у дитячих душах!![](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/121210635_404129727239882_1724687014936355557_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rB7fucphpcAAX8XRuqL&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&tp=7&oh=0b4644a2d1a60d8832f117cbb79479b9&oe=5FAF86C3)
Прийміть же, Антоне Лазаровичу, найщиріші вітання з 90-річним ювілеєм ! Це непересічний, знаковий рубіж, з якого повніше видно пройдене і зроблене, його плоди та підсумки – життєві та професійні.
Доля дарувала Вам активне, багате і цікаве життя. За Вашими плечима славний життєвий шлях, сповнений сумлінної праці та багаторічного досвіду.
Тож нехай добром наповнюється хата,
Достатком, щирістю і сонячним теплом.
Хай буде вірних друзів в ній багато,
Прихильна доля огорта крилом.
А весни будуть світлі, легкокрилі,
Не буде втоми лагідним рукам.
Нехай здійсниться те, що не збулося
А серце - вдячне прожитим рокам.
На сторінках Facebook
|